Sandalye Yıkama Hizmeti:

Sandalye yıkama işlemi genel olarak kafe restaurant ve buna benzer toplu kullanım alanı olan yerlerde yapılmaktadır. Ayrıca evlerimizde kullandığımız sandalyeler zamanla kirlenmekte lekelenmekte ve görüntü olarak çok da hoş durmamaktadır. Sandalye yıkama servisi olarak işlem yapılacak olan sandalye kumaşı ve iskelet sistemi incelenerek en doğru yıkama şekli uygulanır.

 

Sandalyeler genel olarak üst ve oturma bölgelerinden kirlenir bu bölgeler Alo koltuk yıkama servisi tarafından detaylı şekilde temizlenir kullandığımız makine ve ekipmanlar profesyonel olup kir leke oluşumu önlenir. Alo koltuk yıkama servisi sandalyelerinizi yerinde yıkayarak zaman kaybının önüne geçer.

Cafe restaurant gibi işletmelerde yoğun olarak kullanılan sandalyeler zaman içerisinde kirlenerek kötü bir görüntü oluşturur. Alo koltuk yıkama Servisi işletmenize gelerek sandalyelerinizi yıkar.

Ortalama bir sandalyenin kuruma süresi 4 saat civarındadır akşam yıkanan sandalyelerimiz sabah kurumuş olmakta ve müşterilerinize hizmet vermeye devam etmekte herhangi bir sıkıntı yaşamamaktasınız. Sandalye yıkama ile ilgili olarak randevularınızı 0551 631 83 33 numaralı işletme numaramızdan ya da Alo koltuk yıkama web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz.